Yhdistyksen liikuntaryhmien kevätkausi ei toistaiseksi käynnisty voimassaolevien koronasuositusten vuoksi

Koronatilanteeseen liittyviä rajoituksia ja suosituksia on jatkettu edelleen Varsinais-Suomessa. Tästä johtuen yhdistyksen liikuntaryhmien kevätkausi ei toistaiseksi käynnisty. Ryhmät käynnistetään heti, kun suositukset mahdollistavat aikuisten ryhmäharrastustoiminnan järjestämisen sisätiloissa edellyttäen, että ryhmien käyttämät tilat ovat avoinna. Ryhmiin voi edelleen ilmoittautua ja tieto ryhmän alkamisesta lähetetään kaikille mukaan ilmoittautuneille erikseen. Lisäksi tiedot ryhmien alkamisesta ja kevätkauden hinnoista päivitetään sivuille heti niiden vahvistuttua.

Lisätietoja voi kysellä yhdistyksen toimistolta toimisto(at)nivelposti.fi tai 040 351 3833 (aukioloajat ma klo 12-18, ke ja to klo 9-12).