Keräämme palautetta Nivelposti 1/2021 lehdestä

NIVELPOSTIN 1/2021 LUKIJAPALAUTE

Yhdistyksemme haluaa tarjota jäsenilleen kiinnostavaa ja hyödyllistä lukemista Nivelposti-jäsenlehdessä. Kerro meille, mikä lehdessä on toimivaa ja mitä meidän pitäisi vielä kehittää ja parantaa. Olemme kovin kiitollisia palautevastauksista ja käytämme niitä lehden kehitystyössä. Sen lisäksi lukijakyselyn tulokset ovat tärkeää tietoa myös STEA-raportoinnissamme. STEAn myöntämä avustus on yhdistyksen toiminnan kannalta keskeisessä asemassa – autathan siis yhdistystä pysymään elinvoimaisena vastaamalla lukijakyselyymme. Kiitos!

Yhteystietonsa ilmoittaneiden kesken arvotaan Nivelverkko-tuotteita vastausajan päättymisen jälkeen. Voitosta ilmoitetaan henkilökohtaisesti. Vastaukset käsitellään luottamuksellisesti, eikä yksittäisiä vastaajia voi tunnistaa. Kysely on avoinna 15.3.2021 asti.

Pääset Google Forms-kyselyyn tästä:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6tyoqKA8pcYcVv-pdywrIm4GOBIAtcC1TLdFzb70JUp6Dvg/formResponse

Kiitos!